Podziękowania od Państwa Ptasińskich

Szanowny Panie Pawle, chcielibyśmy z całego serca podziękować za poprowadzenie ceremonii pogrzebowej naszej Moniki. Słowa, które padły podczas ceremonii, chwyciły nas za serce. Brzmiały tak, jakby to ona sama je napisała. Były niezwykle prawdziwe, ciepłe i pełne szacunku. Wszyscy obecni…








